KOGU KAMPAANIA ÜHEST KOHAST

Meediamaailm on laia profiiliga täislahendusi ja lihtsust pakkuv mitmekülgse kompetentsiga agentuur. Pakume lahendusi sinu sõnumi formuleerimisest virtuaalreaalsete keskkondade loomiseni, trükise kujundusest  kõiki meediume kaasava reklaamkampaaniani.

13 aasta Eesti reklaamimaastikul ja oskajad inimesed – me teame, mida teeme, ja teeme seda hästi.

Järve Keskuse Sisustuskampaania

Meediamaailma kontseptsioon sai rajatud universaalselt positiivsele sõnumile – unista julgelt! Järve Keskus on võimeline su unistused täide viima, olgu nad nii erakordsed kui tahes.

Otsustasime välja töötada kolm isikupärast ja üksteisest eristuvat karakterit ja komplekteerida nende olemust väljendavad interjöörid.

Mees

Naine

Tüdruk

Projekti sai kaasatud illustraator, kes sisekujundaja poolt loodud interjöörides olevad esemed korrektse rakursiga üles joonistas; reklaamide teise poole pärismaailma loomiseks said kõik esemed samadel põhimõtetel fotografeeritud.

Filmimine toimus stuudios valges ja tühjas ruumis.

Igast interjöörist loodi eelnevalt täpse mõõtkavaga 3D versioon.

Võttel sai monitorist reaalajas jälgida näitleja liikumist tühjuse asemel mööblit täis interjööris.

Imagokampaania osana loodud Järve Keskuse jõulureklaamis saab aga kolmest eraldiseisvast tegelasest ja koerast üks kodukeskne ja ühtehoidev perekond. Elevuse ja rõõmu saatel muutub tegelasi ümbritsev joonistatud maailm jõuluehteis pärismaailmaks.